Niezwykła podróż Belli Baxter od nowa odkrywającej świat

"Biedne istoty"

Od 19 stycznia kina zaczną prezentować widowiskowy film "Biedne istoty" w reżyserii utalentowanego Giorgosa Lanthimosa. Produkcja ta obiecuje zabrać widzów w fascynującą podróż przez świat, przedstawiając niezwykłą opowieść o Belli Baxter, granej przez utalentowaną Emmę Stone.

Film rozpoczyna się od momentu, w którym młoda kobieta, Bella, zostaje przywrócona do życia przez nietuzinkowego naukowca, doktora Godwina Baxtera, którego postać ożywia Willem Dafoe. Pod opieką naukowca Bella zaczyna odkrywać świat na nowo, chłonąc każdą chwilę z niezmąconym entuzjazmem. Jednak jej pragnienie nie ogranicza się jedynie do nauki; Bella chce także doświadczyć pełni życia.

W filmie towarzyszymy Belli w jej niezwykłej podróży, gdzie dołącza do niej rozpustny prawnik, Duncan Wedderburn, zagrany przez Marka Ruffalo. Razem wyruszają w pełną przygód podróż przez różne kontynenty, podczas której Bella nie tylko doświadcza różnorodności kulturowej, ale także staje się świadkiem różnych form niesprawiedliwości społecznych.

"Biedne istoty" nie tylko porusza tematy związane z podróżami i odkrywaniem świata, ale również dotyka kwestii społecznych. Bella, wolna od uprzedzeń swoich czasów, staje się symbolem walki o równość i niezależność. Z determinacją dąży do swojego celu, inspirując widzów do refleksji nad własnymi przekonaniami i postawami.

Scenariusz filmu został oparty na książce Alasdaira Graya, a autorem scenariusza jest Tony McNamara, który już wcześniej współpracował z Lanthimosem przy tworzeniu "Faworyty". Film został wyprodukowany przez zespół złożony z Eda Guineya, Andrew Lowe, Yorgosa Lanthimosa i samej Emmy Stone.

Po sukcesie ich poprzedniej współpracy, oczekiwania są wysokie, a "Biedne istoty" obiecuje być filmem, który poruszy widzów zarówno emocjonalnie, jak i intelektualnie. Premiera już 19 stycznia 2024 roku, więc wszyscy kinomani mogą z niecierpliwością oczekiwać na tę wyjątkową produkcję, która zapowiada być jednym z najważniejszych filmów tego roku.

Zespół kinowy CoiGdzie.pl®

Biedne istoty - zwiastun #1 [napisy]

Wróć

do góry ▲