Nowość w kinach dla najmłodszych - "Wyfrunięci"

Zaklęci w piórach: Premiera filmu "Wyfrunięci" już dzisiaj!

Wśród produkcji filmowych dla młodszej widowni zawsze znajduje się miejsce na nowe, porywające historie. Tym razem światło kinematograficzne skierowane jest na film "Wyfrunięci", który trafia na ekrany już dziś, 5 stycznia. Za tym nowym dziełem stoi renomowane studio filmowe Illumination Entertainment, znane z takich hitów jak "Minionki" czy "Super Mario Bros".

W roli reżysera pojawił się Benjamin Renner, francuski rysownik komiksów, nominowany do Oscara® za swoje wcześniejsze dzieło "Ernest i Celestyna". Współpraca Rennera z Illumination zapowiada niezwykłą animację, pełną emocji i przygód.

Jednym z atutów "Wyfruniętych" jest z pewnością wybitny zespół twórczy. Benjamin Renner, znany nie tylko jako genialny animator, ale także wizjoner, obiecuje widzom niezapomniane chwile. Dołączenie do projektu utalentowanego scenarzysty Mika White'a, autora m.in. serialu "Biały Lotos", gwarantuje inteligentny humor, głębsze przemyślenia i zaskakujące zwroty akcji.

O muzykę do filmu zadbał brytyjski kompozytor John Powell, mający na swoim koncie takie hity jak "Shrek", "Jak wytresować smoka" czy "Epoka lodowcowa". Jego twórczość obiecuje podkreślić emocje i atmosferę "Wyfruniętych".

Kacze Przygody Mallardów: Film przenosi nas do magicznego świata kaczek krzyżówek, gdzie każda postać ma swoją unikalną historię. Opowieść koncentruje się wokół rodziny Mallardów, której życie nabiera nowego kierunku po nieoczekiwanej wizycie migracyjnej rodziny kaczek. Przywołującą do życia tajemnicze opowieści, matka Pam przekonuje ojca Macka, aby opuścili bezpieczną stawową rutynę i ruszyli w nieznane."Wyfrunięci" to animacja, która bawi i jednocześnie skłania do refleksji nad wartościami takimi jak przyjaźń, odwaga i akceptacja inności. To historia dla całej rodziny, która może stać się pretekstem do rozmów o otaczającym nas świecie.

Film "Wyfrunięci" nie tylko dostarcza rozrywki, ale również przekazuje ważne przesłania. Stworzony w każdym szczególe, z niezwykłą ścieżką dźwiękową i utalentowanym zespołem twórczym, obiecuje niezapomniane przeżycia kinowe.Muzyka Johna Powella, kolorowe pejzaże i dynamiczne sceny lotów przenoszą nas w magiczną podróż, gdzie natura staje się bohaterem. "Wyfrunięci" to nie tylko zabawa, ale także lekcja życia w otoczeniu przyrody.

Czy warto odfrunąć z "Wyfruniętymi"? Bez wątpienia! Film, który przyciągnie uwagę zarówno dzieci, jak i dorosłych, obiecując zarówno rozrywkę, jak i wartościowe przemyślenia. Niech ta animacja stanie się okazją do wspólnego spędzenia czasu w pobliskim kinie, w magicznym świecie kaczek pełnych przygód.

Zespół kinowy CoiGdzie.pl®

WYFRUNIĘCI | Zwiastun filmu (Universal Studios) - HD

Wróć

do góry ▲