"Octopus Shorts" - zgłoś swój film

Nowy Wymiar Kina Gatunkowego na Międzynarodowym Konkursie Filmów Krótkometrażowych

Na fali rosnącego zainteresowania kinem gatunkowym, Octopus Film Festival wprowadza swoich widzów w świat filmów krótkometrażowych poprzez konkurs "Octopus Shorts". To wyjątkowe wydarzenie, które w tym roku wchodzi w swoją drugą edycję, otwiera drzwi dla twórców filmowych z całego świata, którzy pragną zaprezentować swoje dzieła na międzynarodowej arenie.

"Octopus Shorts" to nie tylko konkurs, to przestrzeń dla kreatywności i twórczej odwagi. To platforma, gdzie szaleństwo i oryginalne pomysły łączą się z gatunkowymi inspiracjami, tworząc filmy, które są zarówno odważne, jak i innowacyjne. W ubiegłym roku do konkursu zgłoszono ponad 300 filmów z ponad 35 krajów, w tym z Austrii, Słowacji, Polski, aż po Japonię i Indonezję, co świadczy o jego międzynarodowym zasięgu i znaczeniu.

Najlepsze z tych produkcji, wybrane przez starannie dobranych członków jury, będą miały szansę zabłysnąć podczas 7. edycji festiwalu Octopus, która odbędzie się od 6 do 11 sierpnia. Filmy będą oceniane w różnych kategoriach, a twórcy najlepszych dzieł zostaną nagrodzeni nie tylko prestiżem i międzynarodowym uznaniem, ale także nagrodami finansowymi. To niepowtarzalna okazja, by nie tylko pokazać swoje dzieło szerokiej publiczności, ale i zdobyć cenne wsparcie finansowe, które może pomóc w dalszym rozwoju twórczych pasji.

Nabór filmów do tegorocznej edycji "Octopus Shorts" trwa aż do 30 czerwca, co daje filmowcom z całego świata jeszcze kilka tygodni na zgłoszenie swoich prac. Czy masz film, który chciałbyś pokazać światu? Jeśli tak, to Octopus Shorts może być idealnym miejscem, by Twoje dzieło zostało docenione na międzynarodowej scenie filmowej.

Nie przegap szansy na wzięcie udziału w tej niezwykłej filmowej przygodzie – zgłoś swój film już dziś! Oficjalna selekcja konkursu "Octopus Shorts 2024" będzie ogłoszona już wkrótce, a emocje i napięcie związane z oczekiwaniem na wyniki z pewnością sprawią, że tegoroczna edycja festiwalu będzie niezapomniana.

Zespół kinowy CoiGdzie.pl®

Wróć

do góry ▲