Odkryj pierwsze filmy Mastercard OFF CAMERA 2024

Nowe horyzonty w kinie niezależnym

W obliczu globalnych wyzwań, jakie stają przed społeczeństwem, Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA w Krakowie ogłasza tytuły czterech pierwszych filmów, które widzowie będą mieli okazję zobaczyć podczas tegorocznej edycji. Zaczarowany ekran przeniesie nas w światy pełne dramatu, miłości, przemocy i walki o godność. W trakcie festiwalowych seansów będziemy kontemplować granice, które dzielą nas jako jednostki i społeczeństwa, zarówno te geopolityczne, jak i te, które wynikają z naszych własnych ograniczeń mentalnych.

Sekcja "Na granicy": Refleksja nad współczesnością

Sekcja "Na granicy", przygotowana specjalnie na tę edycję festiwalu, będzie komentować aktualne wydarzenia i napięcia w świecie. Przyjrzymy się nie tylko granicom geopolitycznym, ale również tym, które wyznaczają nasze osobiste doświadczenia. Wśród pierwszych czterech filmów zaprezentowanych w tej sekcji znajdują się:

  1. "Behind the Mountains" - Ucieczka od rzeczywistości
  2. "El Paraiso" - Granica miłości i szaleństwa
  3. "Heroic" - Przemoc i tożsamość
  4. "Temporaries" - Walka o godność

Te produkcje rzucają nowe światło na zagadnienia wolności, miłości, przemocy i godności, prowokując nas do refleksji nad naszymi własnymi granicami i możliwościami.

Karnety już w sprzedaży

Już teraz można nabyć karnety na Mastercard OFF CAMERA 2024. Festiwal, będący wielkim świętem kina niezależnego, odbędzie się w Krakowie od 26 kwietnia do 5 maja. Oprócz zaprezentowanych wcześniej tytułów filmów, organizatorzy wkrótce ogłoszą kolejne produkcje, które będzie można zobaczyć w ramach sekcji "Girl Power!", "W słusznej sprawie" oraz "Czarne owce". To wyjątkowe sekcje przygotowane specjalnie na rok 2024, które uzupełnią stałe elementy programu: "Amerykańscy niezależni" oraz "Festiwalowe hity", które cieszą się ogromnym zainteresowaniem kinomanów odwiedzających każdego roku stolicę Małopolski na filmową majówkę.

Obecnie dostępna jest II pula karnetów, z których I pula wyprzedała się w kilkadziesiąt godzin od rozpoczęcia sprzedaży. Karnety PASS OPEN można nabyć w niższej, atrakcyjnej cenie. II pula sprzedaży karnetów jest ostatnią, w której będzie można zakupić karnety z możliwością odbioru ich fizycznej wersji w Centrum Festiwalowym. W ramach dbałości o środowisko, w III puli sprzedaży dostępne będą jedynie akredytacje online, które będzie można wyświetlić na oficjalnej stronie lub aplikacji OFFCAMERA, dostępnej podczas 17. edycji Festiwalu. Wszyscy posiadacze karnetów zakupionych do końca terminu sprzedaży II puli otrzymają możliwość zrezygnowania z akredytacji fizycznej i korzystania wyłącznie z wersji online.

Zespół kinowy CoiGdzie.pl®

Wróć

do góry ▲