OFF CAMERA PRO INDUSTRY i Gala Zamknięcia z Darią ze Śląska

Rozkwit Polskiej Branży Filmowej

W świetle reflektorów i dźwiękach kamery, polska branża filmowa rośnie w siłę. Wydarzenia takie jak OFF CAMERA PRO INDUSTRY i Gala Zamknięcia Mastercard OFF CAMERA 2024 są tego doskonałym przykładem. Festiwal nie tylko łączy twórców z różnych zakątków świata, ale także świętuje i wspiera rozwój kinematografii na wielu poziomach — od debiutujących talentów po uznane gwiazdy.

   OFF CAMERA PRO INDUSTRY – Miejsce spotkań i inspiracji

Podczas trzydniowego wydarzenia OFF CAMERA PRO INDUSTRY, które odbędzie się w Krakowie w Stradom House od 30 kwietnia do 2 maja 2024 roku, branża filmowa spotka się, by dyskutować o nowych trendach, technologiach i wyzwaniach stojących przed kinematografią. Już pierwszego dnia uczestnicy mogą spodziewać się intensywnych dyskusji o efektach specjalnych i postprodukcji, a także o wpływie sztucznej inteligencji na przemysł filmowy. Wśród prelegentów znajdą się eksperci z największych polskich firm postprodukcyjnych, takich jak Juice, NOLABEL, Platige Image, oraz Postnovation.

Drugiego dnia, uwaga skupi się na nowych projektach filmowych. Uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać i ocenić pitchingi młodych twórców. Spotkania "one-on-one" z producentami mogą otworzyć drzwi do przyszłych kolaboracji i produkcji filmowych.

Ostatniego dnia, szczególną uwagę przyciągnie panel dyskusyjny z udziałem montażystek filmowych, takich jak Magdalena Chowańska i Beata Walentowska. Dyskusje te podkreślają rosnącą rolę kobiet w technicznych aspektach produkcji filmowej, co jest kluczowe dla zrozumienia obecnych i przyszłych kierunków rozwoju w branży.

   Gala Zamknięcia – Muzyczne i filmowe święto

Gala Zamknięcia Festiwalu Mastercard OFF CAMERA, która odbędzie się 4 maja 2024 roku, obiecuje być niezwykłym wydarzeniem kulturalnym. Znana z energetycznych występów i muzycznej perfekcji, Daria ze Śląska, wystąpi na scenie, dodając wydarzeniu wyjątkowego blasku. To także moment, w którym poznamy laureatów w aż 10 konkursach, w tym w prestiżowym Konkursie Głównym „Wytyczanie Drogi”.

Oba wydarzenia, zarówno OFF CAMERA PRO INDUSTRY, jak i Gala Zamknięcia, oferują niepowtarzalną okazję do zgłębienia wiedzy o kinematografii, poznania liderów branży oraz świętowania osiągnięć filmowych. Dla profesjonalistów i miłośników filmu, jest to szansa na bezpośredni wgląd w dynamicznie rozwijającą się scenę filmową.

Nie zapomnij również, że w aplikacji CoiGdzie, która jest niewyczerpanym źródłem informacji o ponad 4000 koncertów i wydarzeń kulturalnych miesięcznie, w tym występach takich artystów jak Daria ze Śląska. Dzięki aplikacji możesz łatwo odkrywać, planować i uczestniczyć w najlepszych wydarzeniach w Twojej okolicy.

Zespół kinowy CoiGdzie.pl®

Wróć

do góry ▲