Ponownie rusza kino samochodowe w Krakowie

Kino samochodowe Rozrywka ponownie od 9 października 2020

Wspólnie z Event Solutions Center Multimedia ponownie zapraszamy do kina samochodowego Rozrywka! Od 9 października, zmotoryzowani widzowie będą mogli zobaczyć na wielkim ekranie prawdziwe hity światowego kina. W programie m.in. niepokojący Lighthouse Roberta Eggersa, wizjonerski Blade Runner 2049 Denisa Villeneuve’a i widowiskowy Mroczny Rycerz Christophera Nolana.

Pierwszy tydzień seansów zainauguruje pokaz filmu Gorący temat z Charlize Theron, Nicole Kidman i Margot Robbie. Gwiazdy, wcielają się w kobiety, które  przeciwstawiły się seksizmowi i przemocy seksualnej w jednej z największych stacji telewizyjnych w Stanach Zjednoczonych, The Fox News. Wyraziste bohaterki pojawiają się także w Małych kobietkach Grety Gerwig – najnowszej adaptacji powieści Louisy May Alcott. Na ekranie m.in. Saoirse Ronan, Emma Watson, Laura Dern i Meryl Streep. Solidną literacką podstawę mają Tamte dni, tamte noce - oparta na książce André Acimana historia wakacyjnego romansu nastoletniego wrażliwca (Timothée Chalamet) z posągowym doktorantem archeologii (Armie Hammer).

W programie kina samochodowego znalazły się również filmy przyciągające swoim tajemniczym klimatem, otaczające widza atmosferą niesamowitości i grozy. Głośny Lighthouse, ze znakomitymi rolami Roberta Pattinsona i Willema Dafoe rozgrywa się w odciętej od świata latarni morskiej, a Demony prerii na zapomnianych przez ludzi i Boga amerykańskich bezdrożach. W pozornie zwykłych, miejskich plenerach ma miejsce akcja Niewidzialnego człowieka z Elizabeth Moss (Opowieść podręcznej), jednak sam film skrywa w sobie niejedno zaskoczenie. Pełen hipnotyzujących, wizjonerskich sekwencji jest Blade Runner 2049 – sequel kultowego Łowcy androidów.

Nastrojowy powrót do świata znanego z kart komiksów zapewniają dwa filmy o ikonicznej postaci Jokera, grasującego po ulicach Gotham. Jokera Todda Phillipsa, z nagrodzonym Oscarem Joaquinem Phoenixem, to złożone studium postaci słynnego szaleńca, prezentujące jego losy w szerokim, społecznym kontekście. Tymczasem Mroczny rycerz Christophera Nolana to przede wszystkim ponura historia o terroryzującym miasto złoczyńcy, pragnącym pogrążyć je w całkowitym chaosie. W programie kina samochodowego coś dla siebie znajdą także fani sportu, których z pewnością zainteresuje Diego – wyreżyserowany przez mistrza dokumentu Asifa Kapadię portret największej gwiazdy światowej piłki nożnej, Diego Maradony.

Dźwięk transmitowany jest przez radia samochodowe.
BILETY: 45 zł od samochodu (2 osoby)
Bilety dostępne tylko online. Możliwość zakupu najpóźniej do 30 minut przed startem seansu.
Na miejscu nie ma możliwości zakupu biletów.(?!)

Wszystkie seanse kina samochodowego Rozrywka (powered by Kino Pod Baranami) dostępne w repertuarze kin na naszym portalu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Krakowian i gości odwiedzających miasto Kraka.

Zespół Kinowy coigdzie.pl®

Blade Runner 2049 | 2017 | Kanada, USA, Wielka Brytania | sci-fi | reż. Denis Villeneuve

Wróć

do góry ▲