Popcorn Unlimited w Cinema City

Cinema City ogłosiło promocję dla miłośników… popcornu. Ta najpopularniejsza kinowa przekąska będzie dostępna za darmo i bez limitu. Dla kogo? Dla każdego, kto do 16.04.2023 roku przystąpi do programu abonamentowego Cinema City Unlimited. Nowi uczestnicy tego programu przez trzydzieści dni, będą mogli raz dziennie (ze specjalnym kodem) odbierać porcję popcornu. To kolejna korzyść tego jedynego w Polsce abonamentu kinowego.

Akcja trwa w dniach 7-16.04.2023 roku i nie wymaga żadnych dodatkowych zgłoszeń. Każdy przystępujący w tych dniach do programu Unlimited otrzyma kod na wskazany przy rejestracji adres email. Kod ten upoważnia do odbioru jednego popcornu (1,5 l) gratis dziennie, przez 30 dni od jego aktywowania lub do 31.05.2023 roku. Aby w pełni skorzystać z puli nagród należy aktywować kod najpóźniej 30.04.2023 roku. Posiadacze kodu odbiorą popcorn okazując aktywną kartę Unlimited oraz bilet na seans odbywający się w danym dniu.

Czym jest abonament kinowy Cinema City Unlimited? Jest to pierwszy i jak dotychczas jedyny w Polsce, kinowy program abonamentowy, oferujący możliwość oglądania bez limitów filmów w kinach sieci Cinema City. W repertuarze CC do dyspozycji widzów jest ponad dwieście premier każdego roku. Karta Unlimited to także inne korzyści dla ich posiadaczy – rabaty na zakupy w barach i kawiarniach sieci kin CC, a także uczestnictwo w pokazach przedpremierowych i promocjach tylko dla klubowiczów. Ponadto dzięki specjalnym ofertom dla posiadaczy kart Unlimited (np. program „Polecaj Unlimited” czy „Rok filmów za darmo” z bankiem Credit Agricole), członkostwo w programie może być darmowe nawet przez 12 miesięcy.

Cinema City Poland prowadzi w Polsce trzydzieści pięć kin w dwudziestu jeden miastach.

 

Zespół kinowy Coigdzie.pl®

Wróć

do góry ▲