„Prawdziwe życie aniołów” - zakończyły się zdjęcia do filmu.

Zakończyły się zdjęcia do filmu Prawdziwe życie aniołów. Film w reż. Artura „Barona” Więcka to historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami z życia Krzysztofa Globisza. Aktor w 2014 roku przeszedł rozległy udar, jednak pomimo nienajlepszej diagnozy, wraca do zdrowia i aktorstwa. Premiera filmu, współfinansowanego przez PISF, jest zaplanowana na 2021 rok. Na planie spotkali się m.in.: Krzysztof Globisz, Kinga Preis, Jan Frycz oraz Jerzy Trela i Anna Dymna.

Adam, sławny aktor, wykładowca w szkole aktorskiej (w tej roli Krzysztof Globisz), po nagłym i rozległym udarze traci kontakt z rzeczywistością. Traci także mowę - narzędzie niezbędne do wykonywania swojego zawodu. Diagnoza nie daje nadziei na lepszą przyszłość. Jednak Agnieszka, żona Adama (w tej roli Kinga Preis), nie traci wiary i z wielką determinacją walczy o jego powrót do zdrowia i na scenę. Czy Adam znajdzie się do walki? Czy wróci do aktorstwa?

Film kręcony był w Krakowie (m.in. w Szpitalu Uniwersyteckim) i w pięknych plenerach Podhala.

Prawdziwe życie aniołów”

Scenariusz i reżyseria: Artur Baron Więcek.
Zdjęcia: Adam Sikora.
Scenografia: Justyna Łagowska.
Kostiumy: Julia Jarża-Brataniec.
Producent: Film Kraków sp z o.o.
Koproducenci: Krakowskie Biuro Festiwalowe, Kraków Proxima-Service, Państwo Zembala, Bereś Media, Cinelight, Cinerental, ISTV Media, kancelaria Lassota Krawiec sp. j.
Współfinansowanie: Polski Instytut Sztuki Filmowej.
Dystrybucja: Kino Świat.

Premiera zaplanowana jest na 2021 rok.

Czekamy z niecierpliwością.

Zespół kinomaniaków Coigdzie.pl®

Wróć

do góry ▲