Premiera After 4 już w środę

W środę (24. sierpnia) na ekrany kin wejdzie długo oczekiwany „After 4. Bez siebie nie przetrwamy”. Tym razem za reżyserię odpowiedzialny jest Castille Landon.

Związek Tessy i Hardina przeszedł tyle prób, że wydaje się trwalszy i silniejszy niż kiedykolwiek. Jednak, gdy na jaw wychodzą rodzinne tajemnice obojga kochanków, okazuje się, że najtrudniejsza próba wciąż przed nimi. Czy można docenić prawdziwe uczucie, gdy odkryje się, że całe dotychczasowe życie było kłamstwem? Czy można raz jeszcze zaufać, czując się oszukanym przez cały świat? Tessa i Hardin odkryją, że nie są od siebie tak różni, jak dotąd sądzili. Ona nie jest już tą niewinną, słodką dziewczyną, którą była przed laty, a on przestał być tym okrutnym, zbuntowanym chłopakiem, który kiedyś tak ją oczarował. Jednak to, co tak dramatycznie dzieli Tessę i Hardina sprawia jednocześnie, że nie mogą bez siebie istnieć. Czy ten ostatni raz Tessa znajdzie w sobie siłę, by pomóc ukochanemu zmierzyć się z demonami przeszłości?

W związku z premierą w kinach odbywają się liczne maratony filmowe zawierające w zestawie wszystkie cztery części tego kultowego filmu. Repertuar kin można znaleźć na kino.coigdzie.pl.

 

Zespół kinowy Coigdzie.pl®

Wróć

do góry ▲