Premiera filmu "Budda. Dzieciak '98"

Motoryzacyjna Odyseja Znanego Influencera

Wczorajsza premiera filmu "Budda. Dzieciak '98" stanowiła wielki moment dla fanów motoryzacji oraz wszystkich tych, którzy fascynują się życiem i działalnością jednego z najpopularniejszych polskich influencerów - Kamila Labuddy, znanego w internecie jako "Budda". Film ten to emocjonująca i wypełniona motoryzacją podróż przez życiowe trudności, osiągnięcia i działalność internetowego fenomenu.

"Budda. Dzieciak '98" to nie tylko film o pasji do motoryzacji, ale także pełna inspiracji historia o skutecznym tworzeniu w internecie, zarabianiu w social mediach oraz odkrywaniu niewiadomych kuluarów tej dynamicznej branży. Budda w filmie ujawnia nieznane dotąd kulisy swojej działalności, dzieląc się blaskami i cieniami aktywności w sieci oraz radząc, jak unikać popełniania błędów.

Z ponad dwoma milionami obserwujących na każdym z jego kont na Instagramie i YouTube, Budda zyskał uznanie nie tylko w Polsce, ale także za granicą, dzięki nagraniom zrealizowanym w dziesiątkach krajów na całym świecie. Ekipa filmowa podążała za nim m.in. w Czarnobylu, Stanach Zjednoczonych, Rumunii czy Bośni i Hercegowinie, szukając najlepszych ujęć, które uchwycą jego pasję i życiową determinację.

Reżyserem filmu jest Krystian Kuczkowski, współtwórca hitu "Ania", opowiadającego o życiu znanej aktorki Ani Przybylskiej, który zdobył serca widzów na całym świecie. W rolach producenckich znaleźli się także przedstawiciele renomowanej firmy Platige Image, odpowiedzialnej m.in. za pracę przy serialu Netflixa "Wiedźmin".

"Budda. Dzieciak '98" nie tylko oddaje pasje i determinacje Kamila Labuddy, ale także staje się inspirującą opowieścią o sile charakteru i możliwościach, jakie kryją się w świecie social mediów. Premiera filmu niezwykle oczekiwana przez fanów, odbyła się wczoraj, otwierając nowy rozdział w historii internetowego idola, który zdobył serca milionów ludzi na całym świecie poprzez swoje zasięgowe akcje.

Zespół kinowy CoiGdzie.pl®

BUDDA. DZIECIAK '98 | Oficjalny zwiastun | Kino Świat

Wróć

do góry ▲