Premiera Filmu "Służka"

Nowa Perła Horroryzmu w Polskich Kinach

Wczoraj, 6 grudnia, na ekranach polskich kin miała miejsce długo oczekiwana premiera filmu "Służka". Produkcja ta, której fabuła porusza nie tylko kwestie kulturowe, ale również wprowadza widzów w świat mitologii hinduskiej i buddyjskiej, obiecuje być jednym z najbardziej fascynujących horrorów ostatnich lat.

Film opowiada historię młodej nastolatki pochodzenia indyjskiego, mieszkającej w Stanach Zjednoczonych. Bohaterka, starając się odnaleźć swoje miejsce w szkolnym środowisku, odcina się od korzeni i tradycji rodzinnych. Jednak spokój dziewczyny zostaje nagle zakłócony, gdy tajemnicza istota, znana jako Pishach, zaczyna atakować jej przyjaciół. Aby pokonać złowrogiego ducha, młoda bohaterka musi pogodzić się ze swoim dziedzictwem i stanąć twarzą w twarz z nieznanym zagrożeniem.

Reżyser Bishal Dutta, w swoim debiutanckim filmie fabularnym, zdołał przeplatać osobiste doświadczenia związane z emigracją do Ameryki Północnej z mrocznym światem mitologii hinduskiej i buddyjskiej. To połączenie sprawia, że "Służka" to nie tylko horror, ale także film o dojrzewaniu, tożsamości i konfrontacji z własnym dziedzictwem.

Jednym z najbardziej porywających elementów filmu jest przerażająca istota, której korzenie sięgają hinduskiej i buddyjskiej mitologii. Dutta z powodzeniem przenosi potwora na duży ekran, nadając mu zasłużone miejsce wśród amerykańskich filmów tego gatunku. Dla wszystkich fanów horrorów "Służka" staje się obowiązkowym punktem w repertuarze kinematograficznym.

Jeśli chcesz doświadczyć tej niezwykłej opowieści o strachu, kulturze i odwadze, zapraszamy do najbliższego kina. Sprawdzić, gdzie możesz obejrzeć "Służkę" oraz poznać pełen repertuar kin z kino.coigdzie.pl

Zespół kinowy CoiGdzie.pl®

„Służka”; horror twórców „Uciekaj!”; zwiastun PL

Wróć

do góry ▲