Premiera Filmu "Strefa Interesów" - Już Wkrótce w Kinie Muranów

Brytyjski Kandydat do Oscara – "Strefa Interesów" Jonathana Glazera na Jedynych Przedpremierowych Pokazach w Kinie Muranów

Już od jutra będziemy mogli podziwiać najnowszy film Jonathana Glazera, "Strefa Interesów", który został uznany za brytyjskiego kandydata do Oscara w kategorii najlepszego filmu międzynarodowego. To ogromne wyróżnienie zarówno dla samego reżysera, jak i dla całej ekipy filmowej. Polska widownia ma jedną wyjątkową szansę na zobaczenie tego arcydzieła przed resztą świata, ponieważ jedyne pokazy przedpremierowe "Strefy Interesów" odbędą się w warszawskim kinie Muranów od 27 października do 2 listopada.

"Strefa Interesów" to film, który zdobył uznanie na całym świecie, a jego najważniejszym osiągnięciem jest Grand Prix Cannes. Reżyser, Jonathan Glazer, to twórca takich kultowych produkcji jak "Sexy Beast," "Narodziny," oraz "Under the Skin." W swoim najnowszym dziele, Glazer przedstawia historię Rudolfa Hössa, komendanta Auschwitz, i jego rodziny. W rolach głównych występują znakomici aktorzy: Sandra Hüller, znana z filmu "Toni Erdmann," oraz Christian Friedel, który zyskał sławę dzięki roli w "Białej Wstążce" Michaela Hanekego.

"Strefa Interesów" to film, który nie tylko zachwycił krytyków, ale także pozostawia widzów z głębokim wrażeniem. Variety opisało go jako "przejmujący i głęboko wciągający film," a Deadline zauważyło, że pozostaje w pamięci na długo po zakończonym seansie. Vanity Fair określiło go jako "niezwykle potrzebny w dzisiejszych czasach," a Indiewire nazwało go "zatrważającym spojrzeniem na banalność zła."

Ten film to efekt międzynarodowej współpracy między Wielką Brytanią, Polską i USA. Polską producentką jest Ewa Puszczyńska, znana z takich znakomitych filmów jak "Ida" i "Zimna Wojna." Produkcję wspomogły także studio A24 oraz Polski Instytut Sztuki Filmowej. Zdjęcia do "Strefy Interesów" wykonał dwukrotnie nominowany do Oscara Łukasz Żal. Cały film został nakręcony w Polsce, na miejscu, gdzie rozgrywa się akcja.

Zespół kinowy CoiGdzie.pl®

Wróć

do góry ▲