Premiera filmu "Wielkie marzenia"

Młodzi Hokeiści na Drodze do Zwycięstwa!

Wczoraj, 2 lutego 2024 roku, światło dzienne ujrzała polska premiera filmu "Wielkie Marzenia" - inspirującej opowieści o determinacji, przyjaźni i pasji do hokeja. Reżyser Dan Pánek przenosi widzów w świat 11-letniego Doma, który marzy o tym, aby być jak swoim bohaterem, Dominikiem Hašekiem - legendarnym graczem czeskiej reprezentacji hokejowej, zdobywcą złota na igrzyskach olimpijskich w Nagano w 1998 roku.

Film "Wielkie Marzenia" to historia chłopca, który postanawia zrealizować swoje marzenie o własnej drużynie hokejowej. Wspólnie z przyjaciółmi rozpoczyna intensywną przygodę, przygotowując się do decydującego meczu, który przyniesie im nie tylko sportowe wyzwania, ale także naukę o wartościach takich jak współpraca, determinacja i dążenie do celu.

Hynek Čermák w roli Karla, Klára Issová jako Eva oraz Taťjana Medvecká wcielająca się w postać Natálie, wnoszą do filmu nie tylko profesjonalizm aktorski, ale także głębię emocji i autentyczność relacji między postaciami.

Tytuł oryginalny "Děti Nagana" sugeruje, że film nie tylko opowiada historię grupy młodych entuzjastów hokeja, ale także nawiązuje do chwili, która stała się ikonicznym momentem dla czeskiego sportu.

Dan Pánek, będący zarówno reżyserem, jak i scenarzystą, z pewnością przekazał widzom nie tylko sportową pasję, ale także uniwersalne wartości, które można odnaleźć w drodze do spełnienia marzeń.

Zespół kinowy CoiGdzie.pl®

WIELKIE MARZENIA - zwiastun

Wróć

do góry ▲