Premiera Filmu "Wonka" – Tajemnice Czekoladowego Królestwa odkryją się już jutro!

Wyczekiwany moment nadszedł – jutro, 14 grudnia, na ekrany polskich kin trafi muzyczny prequel opowiadający historię jednego z najbardziej ekscentrycznych bohaterów literatury dziecięcej. "Wonka", film oparty na postaci stworzonej przez Roalda Dahla, zabierze nas w podróż do czasów, gdy Willy Wonka był jeszcze młodym, pełnym pomysłów chłopcem.

Timothée Chalamet wciela się w rolę młodego Willy'ego Wonki, a reżyser Paul King obiecuje nam pełne emocji doświadczenie, w którym poznamy tajemnice fabryki czekolady, zanim stała się najbardziej znaną na świecie.

Film skupia się na pochodzeniu Willy'ego Wonki i jego drodze do stania się ekscentrycznym cukiernikiem. Dowiemy się, jak spotkał Oompa-Loompasa oraz jak narodziły się jego niezwykłe pomysły na słodkie wynalazki. Całą historię wypełniają nie tylko niesamowite efekty wizualne, ale także znakomita obsada, w której znajdują się takie gwiazdy jak Olivia Colman, Sally Hawkins, Keegan Michael-Key, Rowan Atkinson i Hugh Grant, wcielający się w postać Oompa-Loompasa.

Premiera filmu "Wonka" tuż przed świętami Bożego Narodzenia to doskonała okazja, aby zanurzyć się w magicznym świecie słodyczy i tajemnic. Zanim jednak ruszysz do kina, warto sprawdzić, gdzie możesz zobaczyć tę produkcję. Czy film stanie się hitem 2023 roku? To pytanie, na które odpowiemy już niebawem.

Zespół kinowy CoiGdzie.pl®

 

WONKA - Oficjalny zwiastun #1 PL

Wróć

do góry ▲