PwC X Nocnego Kina Akademickiego

Wrocław - Okazja na Wieczór Filmowy w Dzień Kobiet

W nadchodzący piątek, 8 marca, Wrocław staje się miejscem wyjątkowego filmowego święta. To właśnie tego dnia odbędzie się Jubileuszowa edycja PwC X Nocne Kino Akademickie, wydarzenie organizowane przez Informację Kulturalno-Sportową Studentów (IKSS) działającą przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Głównym celem tego wydarzenia jest propagowanie kultury filmowej wśród studentów oraz zachęcanie ich do częstszego uczestnictwa w seansach kinowych. Już od lat Nocne Kino Akademickie przyciąga młodych entuzjastów kina, oferując im niezapomnianą noc pełną emocji i fascynujących filmów.

Wydarzenie tradycyjnie odbędzie się w renomowanym Kinie Nowe Horyzonty, które będzie gościć nie tylko same seanse filmowe, ale także strefę około-eventową. To właśnie tam uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w różnego rodzaju quizach, konkursach z nagrodami oraz innych atrakcjach.

Największym punktem wieczoru będą jednak dwa seanse filmowe, podczas których widzowie będą mieli okazję zanurzyć się w kinowej magii dwóch produkcji nominowanych do tegorocznych Oscarów: "Anatomia upadku" oraz "Poprzednie życie". Te emocjonujące filmy zapewnią niezapomniane wrażenia kinowe każdemu uczestnikowi.

Dodatkowym powodem do ekscytacji jest fakt, że wydarzenie gościć będzie znaną i cenioną Grupę Filmową Darwin! Ich prelekcje i panele zapewnią głębsze zrozumienie prezentowanych filmów, dodając jeszcze więcej wartości do tego wyjątkowego filmowego wieczoru.

Harmonogram wydarzenia zapowiada się atrakcyjnie:

  • 16:30 - 18:30: Strefa około-eventowa, pełna niespodzianek i zabaw
  • 18:45 - 19:15: Oficjalne otwarcie sali kinowej i rozpoczęcie wydarzenia
  • 19:15 - 21:45: Pierwszy seans filmowy - "Anatomia upadku"
  • 22:00 - 23:00: Prelekcja i panel Grupy Filmowej Darwin
  • 23:00 - 1:00: Drugi seans filmowy - "Poprzednie życie"

Wszystkie informacje o sprzedaży biletów i szczegóły wydarzenia można znaleźć na social mediach NKA.

Więc Wrocław - nie przegapcie tej okazji na fantastyczny wieczór pełen filmowych doznań i niepowtarzalnej atmosfery. PwC X Nocne Kino Akademickie to wyjątkowa propozycja dla wszystkich miłośników kina i przyjaciół, którzy chcą celebrować Dzień Kobiet dzieląc się pasją do filmu.

Zespół kinowy CoiGdzie.pl®

Wróć

do góry ▲