Repertuar kin od 26 lutego

Niepewność towarzyszyła kinom w oczekiwaniu na konferencję Ministra Zdrowia dotyczącą ewentualnych nowych obostrzeń. Jak wiemy okazało się, że kina pozostaną otwarte, z wyjątkiem tych w województwie warmińsko-mazurskim. Tam kina zostaną zamknięte od 27. lutego przez minimum dwa tygodnie.

W związku z tym oczekiwaniem kina dość długo nie prezentowały (a niektóre nawet nie planowały) repertuaru na kolejny tydzień między 26. lutego a 4. marca. Po wznowieniu działalności kin, w pierwszym tygodniu otworzyły się 334 kina, w kolejnym było to już 354 obiekty (pisaliśmy o tym TUTAJ). A jak sytuacja wygląda w tym tygodniu?

W tym momencie prezentując repertuar zaprasza do siebie 351 kin. Kolejnych kilka wciąż pracuje nad harmonogramem projekcji. We wszystkich otwartych obiektach zaplanowano 8243 seanse, a zaprezentowanych zostanie 311 filmów. Z oczywistych względów najuboższą ofertę mają widzowie w województwie warmińsko-mazurskim. Tam w ostatnim dniu przed ponownym zamknięciem zaprasza do siebie 18 kin na 68 seansów. Z kolei największy wybór będą mieli kinomani w Warszawie (712 seansów w 17 obiektach), Wrocławiu (623 seansów w 3 obiektach), Krakowie (477 seansów w 8 obiektach).

Najczęściej wyświetlane w Polsce w nadchodzącym tygodniu tytuły to:

  • „Palm Springs” (reż. Max Barbakow)
  • „Ściana cieni” (reż. Eliza Kubarska)
  • „Tajemniczy ogród” (reż. Marc Munden)
  • „Filonek Bezogonek” (reż. Christian Ryltenius)
  • „Zabij to i wyjedź z tego miasta” (reż. Mariusz Wilczyński)

 

Zespół kinowy Coigdzie.pl®

Wróć

do góry ▲