Różne odcienie Miłości

Walentynki z ARTE.TV

Z okazji Walentynek, ARTE.tv przygotowała wyjątkowy zestaw dokumentów, które ukazują różnorodne aspekty miłości - najbardziej pożądanego uczucia na świecie. Widzowie platformy będą mieli okazję zgłębić fascynujące historie związane z poszukiwaniem partnera w Chinach, życiem intymnym osób z nadwagą, czy też miłością w czasach wojny na przykładzie historii ukraińskiej piosenkarki. Jednak to tylko wierzchołek góry lodowej, gdyż ARTE.tv przygotowała szeroki wybór, który pozwoli spojrzeć na miłość z różnych perspektyw.

W POSZUKIWANIU KOBIET Reportaż "Chiny: w poszukiwaniu kobiet" rzuca światło na dramatyczną sytuację w Chinach, gdzie nierównowaga płciowa spowodowała trudności w znalezieniu partnerki dla wielu mężczyzn. Niektórzy z nich podejmują desperackie kroki, podróżując nawet za granicę, by znaleźć wybrankę serca.

WIELKA POTRZEBA MIŁOŚCI "Wielka potrzeba miłości" to dokument, który przybliża życie osób z nadwagą i ich poszukiwania miłości. W obliczu społecznego stygmatyzowania, bohaterowie muszą zmierzyć się z własnymi lękami i wyzwaniami, starając się odnaleźć akceptację i miłość.

MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY "Miłość w czasach wojny" to wzruszająca historia Ukrainki, która zmuszona była uciekać przed konfliktem do Niemiec, pozostawiając ukochanego w kraju. Pomimo rozłąki, para stara się utrzymać więź, ryzykując życiem, by być razem.

Z TWISTEM, CZYLI JAK KOCHAJĄ ARTYŚCI? "Jak kochają artyści" to dokument, który eksploruje różnorodność relacji i form miłości, zwracając uwagę na podejście artystów do uczuć i związków. Twórcy z różnych stron świata dzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat miłości, eksperymentując z różnymi formami związków.

Zespół kinowy CoiGdzie.pl®

Wróć

do góry ▲