Rozpoczyna się 7. Splat!FilmFest

Organizatorzy Splat!FilmFest zapraszają na konferencję prasową. Odbędzie się ona dzisiaj o godz. 11.00 w trybie online. Wezmą w niej udział:

  • Monika Stolat - dyrektorka festiwalu,
  • Klaudia Rachubińska - producentka festiwalu,
  • Joanna Jankowska - producentka festiwalu.

Przedstawiony zostanie program (składa się na niego 50 filmów), zaprezentowane będą najciekawsze tytuły festiwalu, a także zapowiedziane zostaną festiwalowe spotkanie z twórcami.

Konferencja poprzedzi jutrzejszy start lubelskiej odsłony 7. Splat!FilmFest - International Fantastic Film Festival, która odbędzie się w Kinie CSK Centrum Spotkania Kultur.

W konferencji uczestniczyć można za pomocą platformy ZOOM. Chętnych do udziału mogą zgłaszać się online za pomocą specjalnie przygotowanego formularza (w dalszych krokach rejestrujący się otrzymają dalsze instrukcje i link do wideokonferencji).

Po edycji lubelskiej Splat!FilmFest odbędzie się także we Wrocławiu (24-28.11.2021 w Kinie Nowe Horyzonty), w Warszawie (1-5.12.2021 w Kinie Muranów) oraz online (w dniach 6-19.12.2021).

 

Splat!FilmFest – International Fantastic Film Festival jest największym w Polsce festiwalem nowego kina grozy, fantastyki, kina gatunkowego i bezkompromisowego kina arthousowego. Odbywa się w Lublinie (od 2015 roku), w Warszawie (od 2018 roku) i we Wrocławiu (od 2021 roku).

 

Zespół kinowy Coigdzie.pl®

Wróć

do góry ▲