Ruszył nabór klipów na 22. CINEMAFORUM

Chcesz zobaczyć swój muzyczny klip na kinowym ekranie?

Zgłoś swój teledysk na wielkim ekranie podczas 22. CINEMAFORUM!

Czy marzysz o tym, aby twój teledysk muzyczny zawitał na kinowym ekranie? Oto doskonała okazja! CINEMAFORUM – Międzynarodowe Forum Filmów Krótkometrażowych w Warszawie zaprasza do zgłaszania swoich teledysków na 12. Pokaz Niezależnych Teledysków. Termin zgłoszeń upływa 15 października 2023 roku.

Teledysk jako forma sztuki filmowej jest jednym z głównych punktów programu CINEMAFORUM. Już po raz dwunasty organizatorzy przygotowali wyjątkową okazję, aby zaprezentować niezależne teledyski na dużym ekranie. Pomysłodawczynią, organizatorką i selekcjonerką tego wyjątkowego wydarzenia jest Marta Karnkowska, współzałożycielka i członkini zarządu Stowarzyszenia FILMFORUM.

Pokaz Niezależnych Teledysków to przestrzeń, która nie narzuca ograniczeń twórczym wyrazom. To miejsce dla różnorodnych form teledysków, zarówno animowanych, aktorskich, jak i video-artów. Możesz zgłosić zarówno amatorskie, jak i profesjonalne produkcje. Tutaj obowiązuje pełna wolność artystyczna i twórcza ekspresja.

Organizatorka Marta Karnkowska mówi: "Od zawsze impreza ma specjalne miejsce dla filmów, które powstały zgodnie z ideą DIY (do it yourself), zarówno w odniesieniu do teledysków, jak i do muzyki, którą ilustrują. Na naszym festiwalowym ekranie zdarzało nam się jednak pokazywać też klipy zawodowych filmowców zrealizowane do muzyki znanych artystów. Obowiązuje pełna dowolność."

Jeśli masz teledysk, który chciałbyś zaprezentować publiczności CINEMAFORUM, nie czekaj! Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na oficjalnej stronie festiwalu. Wyniki selekcji zostaną ogłoszone na stronie festiwalu oraz w mediach społecznościowych. 12. Pokaz Niezależnych Teledysków odbędzie się 26 listopada 2023 roku w kinie Atlantic.

To szansa, by twój teledysk zyskał szerokie uznanie i trafił na wielki ekran. Nie przegap okazji – zgłoś swój teledysk i bądź częścią CINEMAFORUM 2023!

Zespół kinowy CoiGdzie.pl®

Wróć

do góry ▲