"Supersiostry"

Zbliża się premiera oczekiwanej produkcji filmowej "Supersiostry" w reżyserii Macieja Barczewskiego, która zapowiada się jako niezwykła mieszanka science fiction, akcji i emocji. Film trafi na ekrany kin już 10 maja, obiecując widzom wyjątkową rozrywkę.

"Supersiostry" to historia dwóch sióstr, Ala i Leny, których życie zmienia się nieodwracalnie, gdy odkrywają w sobie nadprzyrodzone moce. W rolach głównych zobaczymy utalentowane aktorki: Katarzynę Gałązkę jako Ala, Karolinę Bruchnicką jako Lena oraz debiutującego Tymka Frączka. Dołączają do nich doświadczeni aktorzy tak jak Grzegorz Damięcki, Mateusz Kościukiewicz i Marek Kalita.

Fabuła filmu skupia się na losach sióstr, które stają w obliczu niebezpieczeństwa ze strony tajemniczego Departamentu 92, dążącego do wykorzystania ich mocy w celach militarnych. Siły zła chcą przekształcić je w potężną broń, jednak siostry postanawiają przeciwstawić się temu planowi i wykorzystać swoje umiejętności, by ocalić świat.

Reżyser, Maciej Barczewski, wraz z Krzysztofem Gurecznym odpowiedzialnym za scenariusz, zapowiadają dynamiczną i pełną napięcia opowieść, która poruszy zarówno fanów kina akcji, jak i miłośników historii o nadnaturalnych zdolnościach.

Produkcja "Supersiostry" jest kolejnym ambitnym projektem studia Aurum Film, które ma na swoim koncie wiele znanych i nagradzanych produkcji. Dystrybucją filmu zajmuje się firma NEXT FILM, która ma bogate doświadczenie w wprowadzaniu do kin największych hitów.

Premiera "Supersiostry" obiecuje być wydarzeniem, na które czekają zarówno fani kina akcji, jak i miłośnicy science fiction. Już za miesiąc będziemy mogli zanurzyć się w świat pełen niezwykłych mocy i emocji.

Zespół kinowy CoiGdzie.pl®

SUPERSIOSTRY | oficjalny zwiastun

Wróć

do góry ▲