Święto Kina 2023 - bilety po 12 zł!

Akcja "Święto Kina" ma na celu nie tylko promowanie kultury chodzenia do kina, ale także przekonanie tych, którzy jeszcze nie odkryli uroku wielkiego ekranu oraz promowanie różnorodnych filmów. W ubiegłym roku wydarzenie przyciągnęło przed ekrany kin pół miliona widzów, a wierzymy, że w tym roku uda nam się przyciągnąć jeszcze większą publiczność!

Wśród tegorocznych premier znajdują się produkcje, które z pewnością dostarczą emocji i niezapomnianych przeżyć kinowych. "Piła X" zabierze nas w mroczny i przerażający świat Jigsawa, gdzie krwawa zemsta osaczających Johna medycznych oszustów staje się nieuchronna. "Doppelganger. Sobowtór" przenosi nas w czasie do lat 70. i 80. oraz na dwie strony żelaznej kurtyny, gdzie tajemnica przeszłości obu głównych bohaterów prowadzi do nieuniknionego konfrontacji. "Twórca" to historia walki z zaawansowaną technologią i zagrożeniem dla ludzkości, która wydaje się być jedynym ratunkiem przed wojną.

"Moje wielkie greckie wesele 3" to kontynuacja kultowej komedii, która zabierze nas na emocjonującą podróż do rodzinnej wioski Portokalosów w Grecji. "Zielona granica" to film ukazujący dramatyczne wydarzenia na granicy polsko-białoruskiej i ludzi, którzy próbują pomóc uchodźcom. W "Duchy w Wenecji" Herkules Poirot musi rozwiązać zagadkę morderstwa podczas seansu spirytystycznego w tajemniczej Wenecji. "Kosmici w mojej szkole" to kosmiczna komedia, w której miniaturowa załoga statku Sił Obrony Galaktyki trafia do mózgu nastolatka, a od tego momentu wszystko staje się możliwe. Nie możemy też zapomnieć o "Niezniszczalnych 4", gdzie ekipa najemników zmierza do walki z bezwzględnym wrogiem oraz o "Strzępach", które ukazują, jak choroba Alzheimera wpływa na życie rodziny. "Teściowie 2" zabierają nas na nadmorską uroczystość ślubną, gdzie rodzina i goście odkrywają swoje prawdziwe oblicza, a "After 5. Na zawsze" kontynuuje historię Tessy i Hardina, którzy próbują znaleźć szczęście po rozstaniu.

To tylko niektóre z filmów, które możecie zobaczyć podczas tegorocznego "Święta Kina". Z pewnością każdy kinoman znajdzie coś dla siebie!

Zespół kinowy CoiGdzie.pl®

Wróć

do góry ▲