Trwa nabór do kolejnej edycji Word2Picture

Do 20. marca potrwa otwarty nabór propozycji wydawniczych na tegoroczną edycję Word2Picture. Każdy wydawca otrzyma możliwość skonsultowania zgłoszenia ze specjalistą z branży filmowej oraz opublikowania swojego tytułu w katalogu. Zostanie on później zaprezentowany podczas Word2Picture Day na Międzynarodowym Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA.

Zgłaszając się do udziału w Word2Picture, uzyskać można możliwość uczestniczenia w spotkaniach edukacyjnych i networkingowych. Całość programu skonstruowana jest tak, aby dostarczyć uczestnikom wiedzy i wsparcia niezbędnych do skutecznego pitchingu propozycji literackich w rozmowach z producentami branży audiowizualnej. Najważniejszym elementem etapu wstępnego po dokonaniu zgłoszenia będą indywidualne konsultacje projektów oraz przygotowanie opisów katalogowych. Konsultacje online odbędą się między 23 marca a 6 kwietnia i będą umawiane w trybie indywidualnym. Każdy z uczestników otrzyma porady i informacje zwrotne od praktyków, będzie też miejsce na pytania i przedyskutowanie zdobytej wiedzy.

Główny element wiosennej odsłony projektu stanowi Word2Picture Day, całodniowe wydarzenie. Kluczowym punktem tego dnia będą targi wydawnicze dla branży audiowizualnej, które przyjmą formułę spotkań one-on-one. Na ten dzień zaplanowano również premierę katalogu nowości wydawniczych. Chcemy, aby to wydarzenie stało się przestrzenią wymiany myśli i nawiązywania kontaktów – warunków niezbędnych do skutecznej sprzedaży praw do adaptacji.

Wydarzenie odbywa się w ramach Festiwalu Mastercard OFF CAMERA.

 

Zespół kinowy Coigdzie.pl®

Wróć

do góry ▲