Wokół filmu na Festiwalu Fantastyki Pyrkon

W dniach 17-19.06.2022 roku odbędzie się w Poznaniu (na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich) Festiwal Fantastyki Pyrkon. Jednym z jego elementów będzie blok filmowo-serialowy. Będzie można spotkać wiele osób związanych zarówno z tym dużym, jak i z tym małym ekranem. Nie zabraknie rozpoznawalnych twarzy, postaci oraz głosów.

W programie m.in.:

  • spotkanie z największą gwiazdą tegorocznego Pyrkonu –  Edwardem Jamesem Olmosem (wystąpił w roli admirała Williama Adamy z serialu „Battlestar Galactica”, zagrał w kultowym „Blade Runnerze”, a także w filmach „Dexter” czy „Narcos”),
  • spotkanie autorskie z Heleną Mańkowską, polską aktorką, która użyczyła swojej twarzy Lady Dimitrescu z Resident Evil Village. Postać rumuńskiej wampirzycy przyniosła jej międzynarodowe uznanie i ogromną liczbę fanów na całym świecie.
  • spotkanie z Grupą Filmową Darwin, czyli Janem Jurkowskim i Markiem Huczem. Na Pyrkonie opowiedzą o tym, jak wyglądała ich droga od szkoły aktorskiej do odnoszącego sukcesy kanału na YouTubie
  • gratka dla miłośników dubbingu – wielki panel dubbingowy, czyli spotkanie ze znakomitymi aktorami głosowymi i reżyserami dubbingu. Wśród zaproszonych gości czekają na was: Joanna Kudelska (Hermiona Granger), Mateusz Narloch (Spider-Man), Marcin Franc (Jaskier, Aladyn), Michał Klawiter (Han Solo, Cahir), Bartek Wesołowski (Spider-Man, reż. Arcane) oraz Jan Aleksandrowicz (Aquaman, reż. Rick i Morty).

 

Zespół kinowy Coigdzie.pl®

Wróć

do góry ▲