Wyczekujemy "Kobieta z..." - premiera niebawem

Już 5 kwietnia

Premiera filmu "Kobieta z..." zbliża się wielkimi krokami, a światowe media już zaczynają zacieranie rąk na myśl o kolejnej produkcji polskiej kinematografii, która wzbudza ogromne zainteresowanie. Reżyserstwo Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta znów zaskakuje i porusza głębokie emocje widzów.

Opowieść o Anieli Wesoły, bohaterce filmu, została ujęta w ramy najbardziej wzruszającej historii miłosnej, jaką wielu krytyków określiło jako doskonałą. Po światowej premierze na prestiżowym festiwalu w Wenecji, recenzje zalały internet, a słowa uznania padały z każdej strony. Nie bez powodu - film ukazuje walkę o siebie, piękno prawdziwej bliskości oraz jest hołdem dla ludzkiej determinacji i nadziei.

Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Joanna Kulig, Mateusz Więcławek i Bogumiła Bajor wcielają się w główne role, dostarczając widzom niezapomnianych wrażeń. Ich pełne współczucia kreacje zyskały uznanie nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Recenzenci zachwycali się subtelnością i pełną wrażliwością podróżą kobiety, która stara się odnaleźć siebie.

Film "Kobieta z..." to nie tylko opowieść o jednostce, ale również o społeczeństwie, które często nie potrafi zrozumieć odmiennych wyborów i decyzji. To także hołd dla tolerancji i akceptacji, poruszający temat tożsamości płciowej w sposób delikatny, ale zarazem skuteczny.

Premiera filmu w Polsce zaplanowana jest na 5 kwietnia, a już teraz zwiastun można znaleźć w sieci. Jednak to tylko początek, bowiem film zyskał uznanie na wielu międzynarodowych festiwalach filmowych, zdobywając serca widzów na całym świecie. Już teraz bilety na pokazy na BFI Flare: London LGBTIQ+ Film Festival zostały wyprzedane, co świadczy o ogromnym zainteresowaniu produkcją.

"Kobieta z..." to historia, która musi być opowiedziana, a Szumowska i Englert znakomicie spełniają tę misję. Ich film dotyka najgłębszych emocji i skłania do refleksji nad własnymi przekonaniami i akceptacją inności. Premiera filmu będzie wydarzeniem, na które czekają zarówno miłośnicy polskiego kina, jak i ci, którzy szukają uniwersalnych historii o ludzkich losach i walce o prawo do bycia sobą.

Zespół kinowy CoiGdzie.pl®

KOBIETA Z... | oficjalny zwiastun

Wróć

do góry ▲