"Za duży na bajki 2" już w kinach

Emocje, Wzruszenie i Rodzinna Troska

W środę, podczas uroczystej premiery filmu "Za duży na bajki 2", reżyser Kristoffer Rus podzielił się ze zgromadzoną publicznością szczerymi słowami o inspiracji do stworzenia dzieła, które miało być nie tylko rozrywką, ale także ważnym przekazem dla jego własnych dzieci. Film, który już od dzisiaj (piątek 15.03) jest dostępny w kinach, wzbudził wiele emocji zarówno w reżyserze, jak i w młodych aktorach, którzy wcielili się w główne postacie.

"Za duży na bajki 2" to kontynuacja przygód ulubionego gamingowego trio - Waldeka, Staszka i Delfiny, którzy tym razem zaprowadzą nas na pełną przygód wyprawę w Tatry. Jednakże, jak zdradza reżyser Rus, film ten ma także głębszy przekaz, który był inspiracją dla samego twórcy - troskę o rodzinną więź i poszukiwanie prawdy.

W trakcie premiery można było zauważyć silne emocje, które towarzyszyły zarówno reżyserowi, jak i młodym aktorom, widocznym aż po momenty wzruszenia i płaczu. Reżyser podkreślił, że praca nad filmem była dla niego nie tylko artystycznym wyzwaniem, ale także osobistym przesłaniem dla jego dzieci, co dodatkowo wpłynęło na angaż i zaangażowanie całej ekipy.

"Za duży na bajki 2" to nie tylko emocjonująca przygoda, ale także historia o poszukiwaniu bliskich więzi rodzinnych, troski i zrozumienia. To film, który porusza zarówno dzieci, jak i dorosłych, przekazując ważne wartości i przemycając uniwersalny przekaz o miłości i rodzinie.

Dla wszystkich miłośników kina familijnego i nie tylko, film "Za duży na bajki 2" jest już dostępny w kinach od dzisiaj.

Zwiastun filmu

Wróć

do góry ▲