Zmiana terminu Mastercard OFF CAMERA

Organizatorzy krakowskiego festiwalu Mastercard OFF CAMERA podjęli decyzję o zmianie terminu. Tegoroczna edycja odbędzie się wyjątkowo jesienią. Nowy termin to 3-12.09.2021 roku. W związku z przesunięciem daty festiwalu przedłużony został, do 15.05.2021 roku, termin zgłoszeń filmów do Konkursu Głównego "Wytyczanie Drogi" i Konkursu Polskich Filmów Fabularnych

Swoją decyzję organizatorzy uzasadniają nieprzewidywalną sytuacją, troską zarówno o Widzów, jak i o Filmowców oraz chęcią sprawienia, żeby mieszkańcy przypomnieli sobie, czym jest doświadczenie kina i przeżywanie filmowych historii w bezpieczny sposób. W świecie zakazów i nakazów bezpieczna rozrywka jest tak samo ważna, jak refleksja nad tym, co ważne.

Zapowiadany jest powrót Miasteczka Filmowego na Placu Szczepańskim, pojawią się także kina plenerowe, m.in. na Kazimierzu i na Rynku Podgórskim. Wzorem poprzedniej edycji pojawią się kino samochodowe oraz pokazy na barce rzecznej. Festiwal odbędzie się w formule hybrydowej, jednak organizatorzy czekają przede wszystkim na spotkanie w kinach.

Pierwotnie Festiwal miał się odbyć w czerwcu o czym pisaliśmy TUTAJ.

Zespół kinowy Coigdzie.pl®

Wróć

do góry ▲