Znamy hasło i identyfikację graficzną 15. MFFA Animator

Organizatorzy 15. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych Animator ogłosili hasło tegorocznej edycji festiwalu – Turning Points. Na podstawie hasła i jego skojarzeń została stworzona identyfikacja graficzna Animatora 2022.

Turning Points odnosi się do nieuniknionych stanów transformacji, których odzwierciedlenie znajdziemy w tempie i kierunku rozwoju ludzkości. Hasło powstało na bazie obserwacji, uczestnictwa i przeżywania niepokojących wydarzeń z ostatnich miesięcy, takich jak: pandemia, załamanie gospodarcze, wojna na Ukrainie czy szeroko pojęty kryzys społeczno-ideologiczny.

W oparciu o festiwalowe hasło i jego skojarzenia studio Uniforma z Poznania, stworzyło identyfikację graficzną Animatora 2022.

Międzynarodowy Festiwal Filmów Animowanych ANIMATOR jest festiwalem kwalifikującym do Oscara®. Jest jednym z największych festiwali animacji w Europie. Każda edycja festiwalu prezentowanych jest ponad trzysta filmów z całego świata, w tym konkurs, retrospektywy, przeglądy tematyczne i premiery. Festiwal to również koncerty, seriale, warsztaty oraz obszerny program dla najmłodszych widzów.

15. MFFA Animator odbędzie się w Poznaniu (w dniach 8-15.07.2022 roku) oraz online na animator-festival.com (w dniach 15-21.07.2022 roku).

Repertuar poznańskich kin, w których zagości festiwal, dostępny będzie na kino.coigdzie.pl.

 

Zespół kinowy Coigdzie.pl®

Wróć

do góry ▲