Akademickie Centrum Kultury UMCS "Chatka Żaka"

Lublin, Radziszewskiego I., 16
tel.: +48815333201
brak projekcji w wybranym dniu

Centrum Kultury

Lublin, Peowiaków, 12
tel.: +48814666100

Cinema City Felicity

Lublin, Al. Witosa W., 32
tel.: +48814435858
1800 gramów 13:10 21:50
Doktor Sen 20:50
Jak poślubić milionera? 12:15 14:30 16:45 18:00 19:00 20:15 21:15 22:30
Kraina lodu II (dubbing) 10:15 11:15 12:30 13:30 14:45 15:45 17:00 18:00
Last Christmas 13:40 15:50 19:30
Le Mans '66 20:30 21:30
Młody renifer Alex (dubbing) 11:30 13:30 15:30 17:30
Na noże 19:20 22:00
Nadzwyczajni 15:20 19:15 21:45
Proceder 20:20
Ratujmy Florę (dubbing) 10:40 12:50 15:00 17:10
Solid Gold 17:50
Śnieżna paczka (dubbing) 10:30 12:30 14:30 16:30 18:30

Cinema City Plaza

Lublin, Lipowa, 13
tel.: +48815352525
#Jestem M. Misfit 10:40 12:40
1800 gramów 16:30
Doktor Sen 21:10
Jak poślubić milionera? 11:45 14:00 16:15 17:30 18:30 19:40 20:45 21:50
Joker 18:40
Kraina lodu II (dubbing) 10:15 11:00 12:40 13:15 15:00 15:30 17:20 18:50
Last Christmas 19:30 21:40
Le Mans '66 19:10
Młody renifer Alex (dubbing) 10:50 12:50 14:50 16:50
Na noże 17:50 20:30 22:10
Proceder 19:45
Ratujmy Florę (dubbing) 11:00 13:10 15:20 17:10
Solid Gold 21:20
Supernova 22:30
Śnieżna paczka (dubbing) 11:10 13:10 15:10 17:20

Kino ABC

Lublin, Jana Kiepury, 5a
tel.: +48 81 741 99 11
brak projekcji w wybranym dniu

Kino Bajka

Lublin, Radziszewskiego I., 8
tel.: +48815338872
Irlandczyk 16:00
Kraina lodu II 10:00 12:15 14:15
Lighthouse 20:00
Nadzwyczajni 10:30 19:45
Śnieżna paczka 12:30 14:15 16:15

Kino Grażyna

Lublin, Konrada Wallenroda, 4a
tel.: +48817434829
brak projekcji w wybranym dniu

Kino Perła / Browar Perła

Lublin, Bernardyńska, 15
tel.:
brak projekcji w wybranym dniu

Kino w Teatrze Starym

Lublin, Jezuicka, 18
tel.: +48814665925
brak projekcji w wybranym dniu

Multikino Lublin

Lublin, Al. Spółdzielczości Pracy, 36
tel.: +48814602810
1800 gramów 19:45
Boże Ciało 20:15
Jak poślubić milionera? 15:05 17:25 20:05
Joker 22:00
Kraina lodu II (dubbing) 10:15 11:00 11:25 12:50 13:50 15:00 15:00 15:15 16:15 17:40 18:40
Last Christmas 18:20 20:45
Młody renifer Alex (dubbing) 10:45 12:50 14:55 17:00
Na noże 11:20 17:30 20:30
Nadzwyczajni 19:00
Proceder 19:50 21:05
Ratujmy Florę (dubbing) 10:50 13:10 15:20 17:35
Solid Gold 21:30
Śnieżna paczka (dubbing) 11:15 13:20 15:55 18:00