22 listopada
Aspromonte
22 listopada
Dzieci futbolu
22 listopada
Irlandczyk
22 listopada
Komik
22 listopada
Koniec sezonu
22 listopada
Kraina lodu II
22 listopada
Kraina lodu II 3D
22 listopada
Kroniki rtęci
22 listopada
Kult. Film
22 listopada
Le Mans '66
22 listopada
Miasto zero
22 listopada
Opozycjonista
22 listopada
Ponad niebem
22 listopada
Port
22 listopada
Supernova
22 listopada
Żelazny most
 

Kino Luna w Warszawie

http://www.kinoluna.pl/
Warszawa, Marszałkowska, 28
tel.: +48226217828

Google Map

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Tadeusz Śliwa

wtorek 14:00

2019 | Rosja | familijny

reżyseria: Aleksandr Bogusławskij

niedziela 12:45
wtorek 12:45

Rosja | komedia

reżyseria: Aleksiej Ambrosjew jr

niedziela 18:00

2019 | Polska | animowany

reżyseria: Marcin Wasilewski

sobota 10:45
niedziela 10:45

2019 | Rosja | dokumentalny

reżyseria: Roma Żygan

niedziela 20:30
środa 16:30

2019 | Rosja | dramat

reżyseria: Anar Abbasow

sobota 16:00

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Jan Komasa

sobota 13:30
środa 14:00

2019 | Rosja | dramat

reżyseria: Pavel Lungin

sobota 17:45

2013 | Polska | krótkometrażowy

reżyseria: Paweł Maj

wtorek 20:15

1969 | Rosja | animowany

reżyseria: Roman Kaczanow

sobota 10:00

2018 | Rosja, Francja, Estonia | dramat

reżyseria: Natasza Merkulowa, Aleksiej Czupow

środa 20:30

2018 | Rosja | komedia

reżyseria: Michaił Kukuszkin

czwartek 18:30

2019 | Rosja | familijny

reżyseria: Jewgienij Biedariew

sobota 13:00
wtorek 10:00

2019 | Rosja | familijny

reżyseria: Michaił Raschodnikow

czwartek 11:30

2019 | Rosja | dokumentalny

reżyseria: Paweł Iwanow

wtorek 18:00

2019 | Rosja, Polska, Finlandia | dokumentalny

reżyseria: Alina Rudnitskaya, Sergey Vinokurov

środa 16:30

1966 | ZSRR | komedia

reżyseria: Gierogij Jungwald-Chilkiewicz

środa 20:30

2019 | Rosja | dramat

reżyseria: Maria Agranowicz

sobota 20:00

2019 | Rosja | dramat

reżyseria: Konstantin Chudiakow

piątek 18:45

2019 | Rosja | dokumentalny

reżyseria: Ben Guez, Aleksandra Kułak

piątek 16:00

2018 | Rosja | dramat

reżyseria: Aleksandr Gorczilin

niedziela 18:00
wtorek 21:00

1957 | ZSRR | dramat

reżyseria: Michaił Kałatozow

czwartek 09:00

premiera
Miasto zero

1988 | Rosja | dramat

reżyseria: Karen Szachnazarow

piątek 20:00

1969 | Rosja | animowany

reżyseria: Fiodor Chitruk

niedziela 10:00

2019 | Francja | animowany

reżyseria: Éric Tosti

niedziela 11:45

2018 | Rosja | dramat

reżyseria: Andriej Waldberg

sobota 21:00

2019 | Rosja | dramat

reżyseria: Lubow Borisowa

sobota 15:15

1961 | Polska | dramat

reżyseria: Stanisław Lenartowicz

niedziela 16:15

2011 | Belgia | inne

reżyseria: Valéry Rosier

wtorek 18:00
czwartek 16:30

2019 | USA | dramat

reżyseria: Cary Solomon, Chuck Konzelman

piątek 13:00 13:00
niedziela 13:30
poniedziałek 12:00 12:00
środa 14:00

USA, Australia, Hiszpania, Meksyk | thriller

reżyseria: Guillermo del Toro,Troy Nixey, Guillem Morales, Juan Antonio Bayona

sobota 22:15

2018 | Rosja | dokumentalny

reżyseria: Walerij Sołomin, Jewgienij Sołomin

niedziela 15:00

Polska | dokumentalny

reżyseria: Joanna Frydych

czwartek 13:25

2018 | Rosja | dramat

reżyseria: Sebastián Alarcó

piątek 16:45

2019 | Rosja | dramat

reżyseria: Larisa Sadilova

czwartek 18:00

premiera
Ponad niebem

2019 | Rosja | dramat

reżyseria: Oksana Karas

piątek 20:45

premiera
Port

2018 | Rosja | dramat

reżyseria: Aleksandra Strelanaja

piątek 17:30

2018 | Rosja | familijny

reżyseria: Ilya Belostotsky

czwartek 10:00

2016 | Rosja | dokumentalny

reżyseria: Aleksiej Gołowkow

wtorek 19:45

2019 | USA | animowany

reżyseria: Conrad Vernon, Greg Tiernan

sobota 11:45

2018 | Dania | dokumentalny

reżyseria: Alina Rudnitskaya

środa 18:00

2018 | Rosja | dramat

reżyseria: Grigorij Konstantinopolskij

2019 | Rosja | inne

reżyseria: Aleksander Zołotuchin

wtorek 16:30

2019 | Rosja | dramat

reżyseria: Grigorij Dobrygin

środa 18:30

2019 | Rosja | dramat

reżyseria: Aleksander Galibin

1984 | dramat

reżyseria: Konstantin Chudiakow

sobota 18:00

2019 | Rosja | familijny

reżyseria: Irina Bas, Jelena Wojtowicz, Angelina Debor, Zurab Dżidżiława, Julia Maszukowa, Anna Mitafid, Anastasija Timofiejewa

wtorek 16:00

2019 | Rosja | komedia

reżyseria: Jewgienij Torres

niedziela 20:15

2018 | Rosja | dramat

reżyseria: Jusup Razykow

2019 | Rosja | dramat

reżyseria: Klim Szypienko

czwartek 20:30

2017 | Rosja | animowany

reżyseria: Konstantin Fieoktistow

niedziela 11:05

2019 | Polska | thriller

reżyseria: Łukasz Kośmicki

środa 12:15

2019 | Rosja | animowany

reżyseria: Fiodor Dmitrijew

sobota 11:30
wtorek 10:30

2019 | Rosja | dramat

reżyseria: Alexander Lungin

2018 | Rosja | dokumentalny

reżyseria: Ksenia Jelan

czwartek 16:30

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Monika Jordan-Młodzianowska

wtorek 12:15
czwartek 13:00