22 listopada
Aspromonte
22 listopada
Dzieci futbolu
22 listopada
Irlandczyk
22 listopada
Komik
22 listopada
Koniec sezonu
22 listopada
Kraina lodu II
22 listopada
Kraina lodu II 3D
22 listopada
Kroniki rtęci
22 listopada
Kult. Film
22 listopada
Le Mans '66
22 listopada
Miasto zero
22 listopada
Opozycjonista
22 listopada
Ponad niebem
22 listopada
Port
22 listopada
Supernova
22 listopada
Żelazny most
 

Kino Muranów

http://kinomuranow.pl/
Warszawa, Gen. Władysława Andersa, 5
tel.: +48226352529

Google Map

2019 | Polska | animowany

reżyseria: Marcin Wasilewski

piątek 11:00 15:15
sobota 11:00
niedziela 10:00 11:00
wtorek 15:00
środa 11:00
czwartek 11:00 14:00

2019 | Hiszpania | dramat

reżyseria: Pedro Almodóvar

piątek 22:35
sobota 14:00
wtorek 12:00 22:30
środa 10:30
czwartek 15:45 18:00

2017 | Argentyna, Hiszpania | thriller

reżyseria: Martin Hodara

piątek 19:15

2018 | Argentyna, Brazylia, Francja, Holandia, Niemcy, Belgia, Szwajcar | thriller

reżyseria: Benjamín Naishtat

niedziela 17:30

2019 | Francja | komedia

reżyseria: Philippe de Chauveron

środa 13:30
czwartek 14:00

premiera
Irlandczyk

2019 | USA | biograficzny

reżyseria: Martin Scorsese

piątek 13:00 16:30 20:30 21:00
sobota 10:15 12:30 16:30 20:30 20:45
niedziela 10:30 12:00 16:30 19:35 20:30
poniedziałek 12:15 16:00 17:30 20:00 21:30
wtorek 12:00 16:15 20:00
środa 11:00 12:15 16:00 18:00 20:00
czwartek 11:30 16:00

2018 | Argentyna | dramat

reżyseria: Valeria Bertuccelli, Fabiana Tiscornia

sobota 16:15

2019 | Belgia, Francja, Wielka Brytania | dramat

reżyseria: Ken Loach

piątek 15:00
wtorek 21:35
środa 21:35

2017 | Francja | dokumentalny

reżyseria: Jean-Stéphane Bron

wtorek 19:00

2019 | Korea Południowa | thriller

reżyseria: Bong Joon-ho

piątek 12:00 12:30 15:00 20:15 22:35
sobota 11:00 13:30 16:00 21:00
niedziela 11:00 13:30 16:00 20:45
poniedziałek 12:30 15:00 22:30
wtorek 13:30 16:30 21:15
środa 12:30 15:30 21:45
czwartek 15:00 17:30

2014 | Argentyna | dokumentalny

reżyseria: Martín Turnes

sobota 18:30

2019 | Francja | dramat

reżyseria: Céline Sciamma

piątek 17:30
sobota 18:30
niedziela 18:30
poniedziałek 12:30 15:00 17:30 20:15
wtorek 14:30 17:00 19:30
środa 11:00 14:45 17:00 19:30 20:30
czwartek 15:30 18:00

2019 | Argentyna | dramat

reżyseria: Inés de Oliveira Cézar

niedziela 16:00

2017 | Argentyna | dramat

reżyseria: Ernesto Ardito, Virna Molina

piątek 17:00

2018 | Irlandia, Szwajcaria, Wielka Brytania, Francja, USA | dramat

reżyseria: Julian Schnabel

2019 | Rosja | dramat

reżyseria: Kantemir Bałagow

piątek 17:30
wtorek 16:15
środa 15:15

2018 | Wielka Brytania | dokumentalny

reżyseria: P. Grabsky

niedziela 14:30