2019 | Polska | dramat

reżyseria: Tadeusz Śliwa

Cinema City Arkadia 16:00 18:20 20:40 22:05
Cinema City Bemowo 17:45 20:00 22:15
Cinema City Galeria Mokotów 16:20 18:40 21:00
Cinema City Promenada 10:50 13:10 15:20 20:00
Cinema City Sadyba 18:20 20:40 21:40
Multikino Młociny 16:45 19:05 21:50
Multikino Targówek 14:10 16:30 18:50 21:15
Multikino Wola 15:45 19:55

2019 | Brazylia, USA | sci-fi

reżyseria: James Gray

2019 | Finlandia, USA | animowany

reżyseria: Thurop Van Orman

Cinema City Arkadia 11:40 13:50
Cinema City Bemowo 12:50 15:00
Cinema City Galeria Mokotów 11:10 13:20 15:30
Cinema City Promenada 10:30 11:50 14:10
Cinema City Sadyba 14:00 16:10
Multikino Młociny 12:15 14:30
Multikino Targówek 10:00 12:15 14:40

animowany

reżyseria: nieznany

1963 | Czechosłowacja | inne

reżyseria: Peter Solan

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Jan Komasa

Cinema 3D Atrium Reduta w Warszawie 13:35 16:10 18:40 21:10
Cinema City Arkadia 10:50 14:10 16:40 18:10 19:10 20:40 21:40
Cinema City Bemowo 15:20 17:20 19:50 22:20
Cinema City Galeria Mokotów 14:10 14:20 16:40 17:40 19:10 20:20
Cinema City Galeria Północna 11:10 13:40 16:10 18:40 20:00 21:10
Cinema City Promenada 10:20 12:50 15:20 17:50 19:00 20:20 21:30
Cinema City Sadyba 14:50 16:40 17:30 19:10 20:10 21:40
Helios Blue City 13:30 18:40
Kino Atlantic 10:00 15:40 18:00 20:20
Kino Kultura 14:15 21:00
Kino Wisła 12:00 16:00 20:45
Kinoteka w Warszawie 13:30 16:00 18:30 21:00
Multikino Młociny 10:30 13:00 15:30 18:10 19:20 20:40
Multikino Targówek 10:20 12:55 15:30 18:05 19:30 20:40 22:05
Multikino Ursynów 18:00 20:40
Multikino Wola 12:20 15:00 18:05 20:40
Multikino Złote Tarasy 13:10 15:40 18:10 20:40

2019 | Hiszpania | dramat

reżyseria: Pedro Almodóvar

Kino Muranów 11:15 13:30 16:00 20:45 22:45

2019 | Polska | dokumentalny

reżyseria: Monika Grzybowska

2019 | USA | familijny

reżyseria: Gail Mancuso

Cinema 3D Atrium Reduta w Warszawie 10:00 12:35 14:50 17:35

2019 | USA | familijny

reżyseria: Gail Mancuso

Cinema City Arkadia 10:00 11:00 13:20 15:40 16:20 18:50
Cinema City Bemowo 11:00 14:00 16:20 18:40
Cinema City Galeria Mokotów 11:10 13:40 16:10 18:40
Cinema City Galeria Północna 10:00 12:20 14:40 17:00 19:20
Cinema City Promenada 11:40 14:00 16:30 17:40
Cinema City Sadyba 12:20 14:00 14:40 17:00
Helios Blue City 10:20 12:50
Kino Wisła 10:00
Kinoteka w Warszawie 13:15 18:00
Multikino Młociny 10:00 12:25 15:35
Multikino Targówek 10:00 11:15 13:30 14:15 17:00
Multikino Wola 09:30 12:40 14:50

premiera

Czarownica 2

2019 | USA | fantasy

reżyseria: Joachim Rønning

Cinema 3D Atrium Reduta w Warszawie 10:00 11:00 12:35 17:45 20:20
Cinema City Arkadia 11:00 13:30 16:00 18:00 20:30 21:30 22:05
Cinema City Bemowo 17:00 19:00 20:30 21:30
Cinema City Galeria Mokotów 13:40 17:30 19:00 20:00 20:30 21:30 22:30
Cinema City Promenada 14:30 17:00 19:00 20:30 21:30
Cinema City Sadyba 14:00 20:30 21:30
Kino Atlantic 13:00 15:20 20:00
Kino Wisła 18:40
Kinoteka w Warszawie 13:00 15:30 18:00 20:30
Multikino Młociny 13:45 20:20
Multikino Targówek 13:40 20:20 21:40
Multikino Ursynów 20:20 21:35

2019 | USA | fantasy

reżyseria: Joachim Rønning

Cinema City Arkadia 10:25 12:00 14:30 17:00 19:30
Cinema City Bemowo 11:50 13:00 14:30 15:30 18:00
Cinema City Galeria Mokotów 10:00 10:30 12:30 13:00 15:00 15:30 18:00
Cinema City Galeria Północna 10:30 13:00 15:30 18:00 19:00
Cinema City Promenada 10:30 12:00 13:00 14:00 15:30 18:00
Cinema City Sadyba 13:00 15:30 18:00 19:00
Helios Blue City 10:30 11:40 13:10 15:50 18:30
Kino Atlantic 10:40 17:40
Kino Wisła 14:00 16:20
Multikino Młociny 10:00 11:10 12:35 16:20 17:45
Multikino Targówek 10:00 11:00 12:35 16:20 17:45 19:00
Multikino Ursynów 17:45 19:00
Multikino Wola 10:00 11:20 12:35 17:45
Multikino Złote Tarasy 10:00 11:05 12:35 17:45

2019 | USA | fantasy

reżyseria: Joachim Rønning

Cinema City Sadyba IMAX 17:00 19:30 22:00

2019 | USA | fantasy

reżyseria: Joachim Rønning

Cinema City Arkadia 11:30 13:00 14:00 15:30 16:30 19:00
Cinema City Bemowo 11:30 14:00 16:30
Cinema City Galeria Mokotów 11:30 14:00 16:30
Cinema City Galeria Północna 11:30 14:00 16:30
Cinema City Promenada 11:30 16:30
Cinema City Sadyba 11:30 16:30

2007 | Szwecja | animowany

reżyseria: Anna-Clara Tidholm, Gun Jacobson

2018 | Polska | dokumentalny

reżyseria: Tomasz Jurkiewicz, Dominika Łapka

2019 | USA | familijny

reżyseria: James Bobin

2019 | Wielka Brytania | dramat

reżyseria: Michael Engler

2019 | Francja | dramat

reżyseria: François Ozon

Dom Kultury | Kino ŚWIT 13:45 16:15 18:45

animowany

reżyseria: nieznany

Stacja Inny Wymiar 10:40 12:00 14:20 15:40 17:20 19:00

animowany

reżyseria: nieznany

Stacja Inny Wymiar 11:00 12:20 18:00 20:00

2017 | Szwecja | animowany

reżyseria: Linda Hambäck

2017 | Szwecja | animowany

reżyseria: Linda Hambäck

2019 | Francja | komedia

reżyseria: Philippe de Chauveron

2019 | Polska | biograficzny

reżyseria: Maciej Pieprzyca

Cinema City Arkadia 10:50 13:30 16:10 18:50 21:30
Cinema City Bemowo 14:00 16:40 19:20 22:00
Cinema City Galeria Mokotów 14:00 16:40 19:20 22:00
Cinema City Galeria Północna 11:30 14:10 16:50 19:30 22:10
Cinema City Promenada 14:00 16:40 19:20 22:00
Cinema City Sadyba 13:20 16:00 18:40 21:20
Helios Blue City 15:30 21:20
Kino Atlantic 13:40 18:20
Kino Kultura 12:00 18:45
Kino Luna w Warszawie 10:45 18:30
Kino Wisła 13:40 18:20
Kinoteka w Warszawie 13:15 15:45 18:15 20:45
Multikino Młociny 11:50 14:30 17:10 19:50
Multikino Targówek 12:15 14:55 17:35 20:15
Multikino Ursynów 17:30 20:10
Multikino Wola 17:20 20:00
Multikino Złote Tarasy 11:30 17:10 19:50

animowany

reżyseria: nieznany

1965 | Czechosłowacja | komedia

reżyseria: Ivan Passer

2019 | USA | dramat

reżyseria: Todd Phillips

Cinema 3D Atrium Reduta w Warszawie 10:10 12:30 15:10 17:50 20:30
Cinema City Arkadia 12:20 14:00 15:00 16:40 17:40 18:30 19:20 20:20 21:10 22:00
Cinema City Bemowo 12:40 15:20 16:10 18:10 19:10 20:50 21:50
Cinema City Galeria Mokotów 10:00 11:40 12:40 14:20 15:20 16:10 17:00 18:10 18:50 19:40 20:50 21:40 22:20
Cinema City Galeria Północna 11:40 14:20 17:00 19:40 22:20
Cinema City Promenada 10:10 11:30 12:50 14:10 15:30 17:10 18:10 19:30 19:50 20:50
Cinema City Sadyba 12:20 15:00 16:30 17:40 19:10 20:20 21:50
Helios Blue City 14:20 21:10
Kino Atlantic 15:20 17:50 20:20
Kino Wisła 18:20 21:00
Kinoteka w Warszawie 11:45 14:15 16:45 21:15
Multikino Młociny 10:20 12:00 13:00 14:40 15:40 17:20 18:20 19:00 20:00 21:00 21:25
Multikino Targówek 10:20 12:00 13:00 14:40 15:40 17:20 18:20 19:15 20:05 21:00 22:00
Multikino Ursynów 17:30 18:50 20:10 21:30
Multikino Wola 12:00 15:20 18:00 19:30 20:40
Multikino Złote Tarasy 12:00 14:15 15:00 17:55 19:20 20:40 21:50

2014 | Polska | dokumentalny

reżyseria: Paweł Wysoczański

2018 | Islandia, Francja, Ukraina | dramat

reżyseria: Benedikt Erlingsson

Ursus 17:00

Polska | animowany

reżyseria: nieznany

2019 | Francja | komedia

reżyseria: Cédric Le Gallo, Maxime Govare

2019 | USA | familijny

reżyseria: Jon Favreau

2019 | Dania, Szwecja | dramat

reżyseria: May el-Toukhy

2018 | Polska | dokumentalny

reżyseria: Anna Gawlita

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Dariusz Gajewski

2018 | Wielka Brytania | dokumentalny

reżyseria: Alex Holmes

2018 | Polska | horror

reżyseria: Jagoda Szelc

AMONDO Kino 18:00

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Xawery Żuławski

AMONDO Kino 20:00

2018 | USA | dramat

reżyseria: Felix Van Groeningen

thriller

reżyseria: nieznany

Multikino Targówek 17:55 19:50

inne

reżyseria: nieznany

Multikino Targówek 17:30 18:20 20:15

dokumentalny

reżyseria: nieznany

inne

reżyseria: nieznany

Multikino Targówek 18:45 21:05

2013 | Polska | animowany

reżyseria: Paulina Majda, Maciej Sznabel, Maciej Ligowski

animowany

reżyseria: nieznany

Stacja Inny Wymiar 16:20 19:20 20:40

animowany

reżyseria: nieznany

Stacja Inny Wymiar 13:00 17:40 18:40 20:20

2013 | USA | dokumentalny

reżyseria: nieznany

2019 | USA | animowany

reżyseria: Jill Culton

Cinema 3D Atrium Reduta w Warszawie 10:15 12:50 15:05 17:20

2019 | USA | animowany

reżyseria: Jill Culton

Cinema City Arkadia 10:50 11:50 13:00 15:10 17:20
Cinema City Bemowo 11:00 12:40 14:50 17:00
Cinema City Galeria Mokotów 10:00 11:20 13:00 15:10 17:20
Cinema City Galeria Północna 11:20 13:30 15:40 17:50
Cinema City Promenada 10:40 12:50 15:00 16:50 19:00
Cinema City Sadyba 11:50 12:20 14:30 16:40 18:50
Helios Blue City 11:15 17:00
Kino Wisła 12:30 14:30 16:30
Multikino Młociny 10:00 11:20 14:50 17:05
Multikino Targówek 10:00 11:00 13:25 15:45 18:05
Multikino Wola 10:10 13:30 17:10
Multikino Złote Tarasy 10:15 12:30 15:00

2019 | Turcja, Niemcy, Holandia, Grecja | dramat

reżyseria: Emin Alper

AMONDO Kino 18:10

2019 | Polska | dokumentalny

reżyseria: Dariusz Załuski

2019 | Korea Południowa | thriller

reżyseria: Bong Joon-ho

Kino Muranów 11:00 15:30 20:15 22:35
Kinoteka w Warszawie 13:30 15:30 18:15 21:00

2019 | Wielka Brytania, USA | dokumentalny

reżyseria: Ron Howard

2019 | USA, Wielka Brytania | dramat

reżyseria: Quentin Tarantino

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Michał Rosa

2019 | Włochy | dramat

reżyseria: Claudio Giovannesi

2015 | Francja | animowany

reżyseria: nieznany

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Patryk Vega

2019 | Australia, Polska | dokumentalny

reżyseria: Simon Target

2019 | Francja | dramat

reżyseria: Céline Sciamma

Kino Kultura 15:00 20:15
Kino Muranów 11:15 13:30 15:45 18:15 20:30 22:35
Kino Wisła 20:45
Kinoteka w Warszawie 15:30 20:15

animowany

reżyseria: nieznany

Stacja Inny Wymiar 10:20 12:40 14:00 15:00 17:00

2019 | USA | sensacyjny

reżyseria: Adrian Grunberg

2018 | Kazachstan, Polska, Norwegia | dramat

reżyseria: Emir Baigazin

2019 | Nowa Zelandia | dokumentalny

reżyseria: Wiktoria Ojrzyńska

2019 | Francja, Niemcy, Izrael | dramat

reżyseria: Nadav Lapid

AMONDO Kino 20:10
Kino Kultura 16:30

animowany

reżyseria: nieznany

Stacja Inny Wymiar 10:00 11:40 13:20 15:20 16:40 18:20

2019 | USA | dramat

reżyseria: Lorene Scafaria

Cinema City Arkadia 12:20 17:20 19:45 22:10
Cinema City Bemowo 11:30 18:50
Cinema City Galeria Mokotów 17:00 19:30 22:00
Cinema City Promenada 16:20 18:40 21:00
Cinema City Sadyba 19:20 21:00
Kino Atlantic 16:00 20:45
Kino Wisła 11:30
Multikino Młociny 13:40 18:00 20:30
Multikino Targówek 17:00 19:30 22:00
Multikino Ursynów 17:45 20:15
Multikino Wola 14:15 17:30
Multikino Złote Tarasy 16:30 19:00 21:30

2018 | Hiszpania | dokumentalny

reżyseria: José María Zavala

2019 | USA | horror

reżyseria: Andres Muschietti

2017 | Polska | dokumentalny

reżyseria: Marcin Jamkowski, Konstanty Kulik

2018 | Irlandia, Szwajcaria, Wielka Brytania, Francja, USA | dramat

reżyseria: Julian Schnabel

animowany

reżyseria: nieznany

Stacja Inny Wymiar 11:20 13:40 14:40 16:00 19:40

2018 | Polska | dokumentalny

reżyseria: Katarzyna Trzaska

2017 | USA | dramat

reżyseria: Alfonso Gomez-Rejon

Cinema City Arkadia 11:50 18:40 21:00
Cinema City Bemowo 13:10 19:40
Cinema City Galeria Północna 12:50 17:40 20:00
Cinema City Promenada 11:40 18:30
Cinema City Sadyba 16:10 18:30

2018 | Polska | dokumentalny

reżyseria: Dariusz Kuciewicz

2019 | Hiszpania | animowany

reżyseria: Ángel Alonso

2019 | Rosja | dramat

reżyseria: Kantemir Bałagow

Kino Kultura 12:30 17:30
Kino Muranów 15:30 18:00
Kinoteka w Warszawie 14:00 20:45

2018 | Polska | dokumentalny

reżyseria: Gabriela Mruszczak

2019 | USA | horror

reżyseria: Matt Bettinelli-Olpin, Tyler Gillett

Cinema City Bemowo 14:00 21:20
Cinema City Galeria Północna 15:20 21:00 22:20
Cinema City Promenada 13:30 20:50
Helios Blue City 13:20 21:30
Multikino Młociny 13:25 21:40
Multikino Targówek 17:00 20:30

USA | animowany

reżyseria: Morehead Planetarium and Science Center

2019 | USA | komedia

reżyseria: Ruben Fleischer

Cinema City Arkadia 13:10 15:25 17:40 20:00 22:20
Cinema City Bemowo 14:50 17:10 19:30 21:50
Cinema City Galeria Mokotów 13:10 15:30 17:50 20:10 22:30
Cinema City Galeria Północna 11:40 13:50 16:00 18:10 20:20 22:30
Cinema City Promenada 12:40 15:00 17:20 19:40 22:00
Cinema City Sadyba 12:40 14:50 17:10 19:30 21:50
Helios Blue City 15:20 17:45 20:50
Multikino Młociny 16:05 18:20 20:40
Multikino Targówek 16:00 18:15 20:20
Multikino Ursynów 17:30 19:45 22:00
Multikino Złote Tarasy 14:45 17:20 19:35